Vandaag geopend van 09:00 t/m 18:00

DIY: aan de slag met droogbloemen

Droogbloemen zijn weer helemaal terug van weggeweest.

Ben jij een echte crea bea die graag zelf aan de slag gaat om persoonlijke creaties te maken? Of wil je een leuke activiteit voor op een druilerige dag? 

Bekijk dan zeker onderstaand filmpje en kom jouw droogbloemen shoppen!

Bij Tuincenter Vincent vind je alles voor geslaagde bloemschikcreaties. Veel plezier!

 

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Planten die prima tegen 'natte voeten' kunnen

Het voorjaar verloopt wereldwijd ontzettend grillig. Daarom is het slim én duurzaam om bij de keuze van je tuin- en balkonplanten rekening te houden met de omstandigheden waarin ze het best gedijen. Willen ze zon en droge grond of juist meer schaduw en natte voeten? Ons tuincentrum tipt de beste planten voor vochtige plekken!

Lees meer...
BBQ-Demo bij Tuincenter Vincent - Zondag 1 juni

Zet je zintuigen op scherp, want op zondag 1 juni wordt het heerlijk grillen bij Tuincenter Vincent! Tussen 12:00 en 15:00 uur komt een vertegenwoordiger van Weber bij ons langs voor een smakelijke barbecue-demonstratie in onze winkel.

Lees meer...
Zaaien, maar niet maaien in mei

Zo'n verregend begin van het voorjaar is niet fijn voor ons, maar wel voor je planten. Met al die nattigheid van de laatste tijd schiet alles de grond uit. En nu de IJsheiligen weer vertrokken zijn kunnen we los gaan met het ter plekke zaaien van eenjarige bloemen voor de pluktuin, groenten en kruiden in de moestuin en nog veel meer. Wat je dan weer beter kunt laten deze maand is maaien.

Lees meer...
IJsheiligen: kuip- en potplanten verzorgen

Je hebt er vast wel eens van gehoord: IJsheiligen. Wist je dat je daarna echt de bloemetjes buiten kunt zetten? Ons tuincentrum legt uit hoe dit zit en hoe je dat doet.

Lees meer...
Hulp nodig?

 

 

Laat ons weten waar je naar op zoek bent!

Neem contact op